Ben Westbeech

Ben Westbeech
Drum n Bass Funk / R&B House Jazz
Kraj:
Wielka Brytania
Miasto:
Bristol
Wytwórnie:

Ben Westbeech to postać wyjątkowa, bo choć jego piosenki bazują na prostocie, a głos nie poraża głębią basu to po prostu nie sposób pozostać obojętnym wobec jego osoby i twórczości. Jak zwykle czujny był Gilles Peterson, czołowy dj radiowy z BBC Radio One, który docenił atuty tego młodego Brystolczyka i wydał jego debiutancki krążek „Welcome To The Best Years Of Your Life“ w swojej wytwórni Brownswood Recordings w 2007 roku.

Płyta emanuje optymizmem, a Ben świetnie spisał się zarówno w roli wokalisty, jak i producenta. Z interesujących go gatunków, takich jak funk, soul, house, drum’n’bass, jazz, stworzył barwną miejską mieszankę z piosenkowym potencjałem. Od tamtej pory wiadomo, że gościnny udział Westbeech w nagraniu, gwarantuje jego sukces. Tak było z chociażby z singlem „Squeeze Me“ duetu Kraak & Smaak, jak i zwiastunem powrotu Jazzanovy, uroczą piosenką „I Can See“ .

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jako dj, Ben potrafi zaskakiwać energią, eklektyczną selekcją, często chwyta też za mikrofon doprowadzając parkiet do wrzenia, a damską część publiczności do prawdziwego szaleństwa.

DJ Chart | Ben Westbeech | 09.2011

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 FCL Let's Go We Play House
2 MK Burning ITH
3 AME Basic Track (Short Version) Innervisions
4 Jaydee Plastic Dreams Vendetta
5 Motor City Drum Ensemble Raw Cuts #4 Faces
6 Dave Spoon, Pete Tong Muchness (KiNK Mix) Size
7 San Soda Cocomo We Play House
8 Shlomi Aber The Majestic Objektivity
9 Franky Rizardo, Daniel Beasley Voodoo Samsobeats
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →