Barillo

Barillo
Deep house Minimal Tech House
Rok urodzenia:
1977
Kraj:
Polska
Miasto:
Kraków
Wytwórnie:

Energetyczne sety Barillo od lat rozgrzewają dancefloory najlepszych klubów całego kraju, a jego olbrzymi talent niesie go po globie, dając mu szanse grywać w miejscach takich jak Ibiza, Francja, Wielka Brytania, Kanada, Szwajcaria czy Czechy. Umiejętność łączenia i przenikanie stylów deep house, tech, progressive, zadowoli każdego pasjonata klubowych brzmień. Wspólne sety z takimi gwiazdami klubowej sceny jak Mark Knight, Pete Gooding, Smoking Jo, Paul Harris, Moonbootica, Jonathan Ulysses, Lottie, Stonebridge, Ozugar Can, King Roc, Tom Novy, Olav Basoski, Todadisco, Paul Jackson, czy SOS pozostawiły klubowiczów pod ogromnym wrażeniem jego umiejętności.

Barilllo, do niedawna rezydent jednego z najlepszych krakowskich klubów wychodzi z założenia że miarą sukcesu każdego przedsięwzięcia artystycznego są kreatywni i twórczy ludzie otwarci na podejmowanie ryzyka. Jako właściciel agencji artystycznej “Sunset People” stworzył wiele niezapomnianych i ciekawych projektów oraz eventów. “Ibiza Most Wanted” to własnie ten niepowtarzalny wieczór rodem z Balearów, gdzie poczęty cykl stał się regularnym przystankiem odwiedzanym przez najsławniejszych ze sceny muzycznej Ibizy, jak też sposobem lansowania młodych talentów z kraju jak i ze świata.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Barillo to nie tylko dj. To również ceniony producent. Klubowa wersja jego singla „Latino” święciła ogromne sukcesy za granicą, gdzie znalazła swoje miejsce w TOP 10 najepiej sprzedawanych singli w Deutsche Charts, oraz 28 pozycje w notowaniu Beatport House Charts. Jego najnowszy parkietowy wymiatacz „Killer Emotions” to z kolei groove, mocne-housowe brzmienie i seksowny wokal przypominający o wakacyjnych szaleństwach. Tego samego zdania jest nie kto inny jak słynny Paul Jackson, który nie dość, że z przyjemnością zremiksował utwór, to jeszcze zapowiedział jego pełen support w najbliższych setach.

Dwupłytowa kompilacja „I Love Tokyo” zmiksowana dla Universal Music Polska przez Barillo „to bodajże pierwsza kompilacja, która serwuje progresywną elektronikę w tak dobrej formie. To chyba w ogóle pierwszy taki przypadek tanecznego wydawnictwa made in Poland w inteligentnym wydaniu. Czy przesadzam? Wątpię! “I Love Tokyo” to progressive house, deep house i elementy tech-house. Pierwszorzędna robota. Mikołaj Florczak, Infomusic.
Również Dla Sony Music Polska Barillo zmiksował kompilację „Dreaming about Sunrise”, Na dwóch krążkach tego wydawnictwa znalazły się utwory największych gwiazd muzyki klubowej, które występowały w Polsce podczas festiwalu Sunrise.

DJ Chart | | 03.2008

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Marshall Jefferson, Noosa Heads Marshall Jefferson, Noosa Heads - Mushrooms (Justin Martin mix)
2 DJ Pippi, Willie Graff DJ Pippi, Willie Graff - Hyper Space (Space Dub mix)
3 Francesco Rossi – One Night In Ibiza (Robert M remix) [CDR]
4 Dj Barillo – Hallo (Orginal remix) [CDR]
5 Arias Arias - Twelve (Noir remix)
6 Booka Shade Booka Shade - Darko (Le Grand Noir mix)
7 Gold Ryan, Tapesh Gold Ryan, Tapesh - Collapse (Original mix)
8 Will Saul Will Saul - Animal Magic (Dj T remix)
9 Spanish Spanish - She Loves (CDR)
10 Komytea Komytea - Total Hibernation (Original mix)
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →