Backlash

Backlash
House
Kraj:
Polska
Miasto:
Poznań

Backlash na co dzień Robert Walkowski – młody, zdolny i pełen energii promotor muzyki house. Jest jednym z założycieli polskiego serwisu welovehousemusic.pl, który aktywnie promuje dźwięki szerokopojętej muzyki house.

Jako Backlash pierwsze kroki na scenie dj’skiej stawiał w niszowych poznańskich klubach. Jego pierwsze imprezy okraszone były mocno undergroundowymi dźwiękami. Początki przygody z dj’ką to także liczne audycje w radiach internetowych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Rok 2009 przynosi duże zmiany, pokonywanie kolejnych kamieni milowych na drodze dalszego rozwoju i promocji serwisu, który w ostatnim czasie bardzo szybko się rozwija. Co więcej, na horyzoncie coraz wyraźniej maluje się nowe oblicze serwisu welovehousemusic.pl. Jest pomysłodawcą oraz organizatorem nowatorskiego cyklu imprez 'We Love House Music’, na które za konsoletę zaprasza gości i znajomych djów.

Od 2009 roku również współtworzy duet djsko-producencki wraz z Manteeno. Pod koniec ubiegłego roku ukazał się ich pierwszy singiel „Fly Away” gdzie wokalnie udzieliła się Nathalia znana z projektów z Groove Cocktail. Na wydaniu znalazło się również kilka różnorodnych wersji zaprzyjaźnionych producentów. Na 2010 zapowiadają razem kilka następnych produkcji które pojawią się na rynku już niebawem między innymi będzie to utwór „Apud”, który ukaże się na składance „Lounge Bar” obok Moshica czy też Kintara, wydawnictwo ukaże się nakładem Phatt Sounds.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →