Azzar

724
Azzar
Deep house House Indie Dance / Nu Disco
Rok urodzenia:
1987
Kraj:
Polska
Miasto:
Ustka

AZZAR – Producent i DJ pochodzący z Ustki, na stałe mieszkający w Trójmieście. Muzyka elektroniczna pojawiła się w jego życiu już od najmłodszych lat dzięki jego Ojcu, który prowadził w Ustce, na przełomie lat 80/90, klub muzyczny „Holiday” oraz był prezenterem w radiu „Vigor FM” w Słupsku. Pierwsze kroki jako DJ stawiał w okresie szkoły średniej, w tym czasie prowadził również autorską audycję „House Session” w radiu „Cyberstacja” i „FTB”. Jego sety to mieszanka stylów takich jak nu-disco/deep/vocal/disco house.

Miał okazję wystąpić wielokrotnie w takich klubach jak: Soho (Sopot), Czekolada (Sopot) oraz Unique (Sopot), Wtedy (Sopot), Klubowa (Sopot), Faktoria (Sopot), Enzym (Sopot), Terminal (Gdańsk), Kaponiera (Giżycko), Black Pearl Disco Club / Hotel Grand Lubicz (Ustka), Maax (Ustka), Albatros (Ustka), a także na festiwalu Pepsi – Wyzwanie Smaku (Gdynia) i Summer Sound (Giżycko).

W roku 2000 zaczął przygodę z produkcją muzyki, która trwa do dzisiaj. Jego produkcje utrzymane są w gatunku disco/french/vocal house. Razem z TeddyB tworzy duet TandemDisco. Pracuje również nad house’owym projektem muzycznym z wokalistką.

OFICJALNIE WYDANE UTWORY: http://www.discogs.com/artist/430302-Azzar/
OFICJALNIE WYDANE UTWORY JAKO TANDEM DISCO: http://www.discogs.com/artist/4450997-Tandem-Disco

FACEBOOK: http://facebook.com/azzarmusic
SOUNDCLOUD: http://soundcloud.com/azzar
MIXCLOUD: http://mixcloud.com/azzar
HEARTHIS.AT: http://hearthis.at/azzar
MIX.DJ: http://mix.dj/azzar

FACEBOOK: http://facebook.com/tandemdiscomusic
SOUNDCLOUD: http://soundcloud.com/tandemdisco
HEARTHIS.AT: http://hearthis.at/tandemdisco
MIX.DJ: http://mix.dj/tandem_disco