autoKratz

autoKratz
Electro Indie
Kraj:
Wielka Brytania
Miasto:
Londyn
Wytwórnie:

Autokratz są mistrzami wysokoenergetycznego electropopu, jedna z wyżej powiewających flag na paryskim maszcie KITSUNE

Elektronika, z którą trzeba się liczyć – taką muzykę chcą tworzyć i, wg krytyków oraz publiki, udaje im się to w pełni. Inspiracja Kraftwerk, Daft Punk czy Underworld w połączeniu z despotycznym, pozbawionym kompromisu podejściem do procesu twórczego, daje brzmienie na kształt nieokiełznanej, bezlitosnej, obłąkanej machiny, która w dodatku działa bez zarzutu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Za odkrycie tego duetu odpowiedzialny jest sam Gildas Loaec, producent Daft Punk i autor sukcesu KITSUNE RECORDS – najlepszej obok Ed Banger wytwórni spod wieży Eiffle’a. Prócz AutoKratz ma on na swoim koncie wyłonienie takich gwiazd, jak Simian Mobile Disco, Digitalism, a nawet Hot Chip.

Głośny i znakomicie przyjęty debiut AutoKratz- „Reactor” – to jeden z tych kawałków, które po prostu chwytają za fraki i zaciągają na parkiet. Mamy tu mariaż melodyjności z elektronicznym zacięciem stawiany powoli na równi ze wspomnianym już SMD czy Digitalism.

Do fascynacji tym unikatowym elektrotworem przyznają się wielcy współczesnej elektroniki: Tiga, który stale gra AutoKratz w swoich Dj setach, Pete Tong, za sprawą którego muzyka duetu jest namiętnie puszczana na falach Radio 1 i XFM czy Annie Mac i Eddy Temple Morris z tych rozgłośni.

W grudniu 2007 roku panowie doczekali się pierwszej LPki, a juz niebawem piąta kompilacja Kitsune Maison, na której AutoKratz zabraknąć rzecz jasna nie może.

DJ Chart | Autokratz | 06.2011

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 autoKratz Opposite Of Love autoKratz
2 Twr72 Future Tool Bad Life
3 Sovnger Ultimatum 2 0 Bad Life
4 Dustin Zahn Stranger (To Stability) (Len Faki Podium Mix) REK'D
5 1984 Arabesque (NT89 Remix) Discobelle
6 autoKratz Made Of Glue autoKratz
7 Jaymo & Andy George Midnight (4am version) Moda
8 Crookers & Savage Skulls Bust 'Em Up Southern Fried
9 TJR LFOs Attack Wearhouse
10 Felix Cartal The Joker Dim Mak
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →