Audio Dealers

Audio Dealers
Breaks Downtempo Electro Pop
Rok urodzenia:
2007
Kraj:
Polska
Miasto:
Łódź

Audio Dealers działa od lipca 2007 roku w Łodzi. Początkowo skład tworzyli Exwookie (Łukasz Rybski) i Lollie Dill (Karolina Koper). Ten pierwszy, ojciec drum&bass’owej formacji Sonic Trip, dobrze znany w Polsce. Ona, amatorka mikrofonu, która do Łodzi przyjechała z Bydgoszczy. W 2009 do duetu dołączył N.Kick (Dominik Urbański). Audio Dealers wydali już kilkanaście utworów, z których kilka pojawiło się na promocyjnym singlu „Control” (2008 r.). Jaką robią muzykę? Czego można się po nich spodziewać? Wszystkiego po trochu. Miłośnicy breaków, nowej szkoły, electro, drum and bass, downtempo, a nawet popu znajdą w produkcjach Audio Dealers coś dla siebie! Ich muzyka to pozytywne rytmy ubrane w melodyjną, kolorową kurteczkę, które usłyszeć można już w całej Europie.

Dotychczas zagrali m.in. na: Jarmark Wojewódzki (Łódź 2007/2008), Vena Music Festival (2007), Przestrzeń Muzyki (2008), Festiwal Kultury Polskiej Luxemburg (2008), Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (Łódź 2009). Występują również w klubach. Wywiady z Audio Dealers i recenzje utworów pojawiły się m.in. w: DJ Magazine, Radiu Bis, Radiu Łódź, Radiu Euro; na portalach: Breakbeat Canada, Wickedstyle Italia oraz Info Muzyka. Zespół można było usłyszeć m.in. na antenie Polskiego Radia Bis, gdzie ich debiutancki utwór „Control” zdobył pierwsze miejsce na liście przebojów „Mocna 30”. To wydarzenie zaowocowało pojawieniem się właśnie tego „kawałka” na składance Radia Bis w 2008 roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Audio Dealers współpracuje z producentami z Polski i z Europy. Włoski producent Break The Box – znany z remiksów dla legendarnej grupy Massive Attack, nawiązał z nimi stałą współpracę, której pierwszym osiągnięciem był remiks utworu „Run”. Numer ten został wydany na składance audycji Nocny Trans emitowanej na falach Polskiego Radia Łódź.

W październiku 2007 r. wystartował label Audio Dealers Records. Promuje elektroniczną muzykę z pogranicza breakbeat, drum and bass, a nawet electro pop. W chwili obecnej przy labelu działają: Audio Dealers, Break The Box, N.Kick, Chris Starkilla i Blaze.

Od 2009 roku grupa współpracuje z portalem River’s Edge (www.riversedge.pl), publikującym m.in. najświeższe informacje dotyczące Audio Dealers.

Produkcje Audio Dealers Records można znaleźć i kupić na: www.chemical-records.co.uk, www.junodownload.com, www.trackitdown.net lub www.iTunes.com oraz na blisko 70 innych światowych witrynach muzycznych.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →