ATFC

ATFC
House
Kraj:
Wielka Brytania
Miasto:
Londyn
Wytwórnie:

ATFC stał się popularny na duża skalę w latach 90 głównie za sprawą swoich unikatowych setów, oraz licznych, granych przez najlepszych DJ-ów tego globu produkcji. Wielokrotnie bywał na szczytach brytyjskich list przebojów, grał nie tylko na najważniejszych międzynarodowych festiwalach muzycznych, ale również w prestiżowych klubach na całym świecie.

Jego kariera trwa już Aydin Hasirci18 lat. Jako producent i DJ współpracował z artystami światowej sławy – jego talent pomógł Moby’emu, Missy Elliot, P Diddy’emu, czy Fat Boy Slim‘owi. W swoim fachu postrzegany jest jako zaskakujący i niezwykle konsekwentny artysta. Nie bez powodów –  ATFC przeszedł w ostatnich latach daleko idącą metamorfozę, czego najlepszym dowodem są jego niszczące parkiety na całym świecie remiksy dla Funkermana, Marca Evansa, oraz odważny bootleg „Rej” Ame jego autorstwa . Niedawno wydane produkcje własne „Juss a Beat”, „Praise to the JB’s” oraz „Bad Habit 2008” zaliczane są obecnie do obowiązkowych pozycji w case’ie każdego DJ-a.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Aydin ostatnio rozpoczął również współpracę z świeżym w świecie muzycznym kąskiem, czyli Yasmeen Sulieman, utalentowaną nowojorską wokalistką. Efektem owej współpracy jest jego najnowszy projekt „Tell U Why”. Wydany nakładem nowatorskiego housowego labelu Strictly Rhythm, owy materiał zyskał prestiż światowej sławy DJ-ów do których można zaliczyć Seamus Haji oraz, The Cube Guys. Niedługo po tym, ukazała się następna produkcja 'Give Me Love’ feat Rae, która błyskawicznie uplasowała się w pierwszej piątce Beatport Charta, przy okazji udowadniając po raz kolejny, dlaczego zawsze warto śledzić dokonania studyjne ATFC

DJ Chart | ATFC | 06.2013

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 ATFC When the Needle Drops (Fight Club) ATFC Music
2 Alex Barck, Jonatan Bäckelie Don't Hold Back (Original Mix) Sonar Kollektiv
3 Candi Staton Hallelujah Anyway (David Penn Going Deeper Mix) ITH
4 Ninetoes Finder (Original Mix) Kling Klong
5 Forrest Marlon Brando (Original Mix) Noir Music
6 Sharam Jey, Kolombo Nonstop! (Original Mix) Bunny Tiger
7 David August Hamburg Is For Lovers (Original Mix) Diynamic Music
8 Nolan House Dance (ATFC Remix) Hailstorm
9 Namito, Rummy Sharma Wade in the Water (Kolombo feat. Ashibah Remix) Kling Klong
10 London Posse Money Mad (Original Mix) Tru Thoughts

Fotogalerie z udziałem ATFC

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →