Ania Karwan

Ania Karwan
Pop Soul
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa

Ania Karwan jest wokalistką mającą na swoim koncie współpracę m.inn. z Moniką Brodką (współkompozycja piosenki „Miałeś być”), Sidneyem Polakiem (współkompozycja piosenki „Stop Global Experiment”). Jej nieprzeciętne umiejętności wokalne i barwa głosu zostały docenione przez Edytę Górniak, Anię Dąbrowską, Katarzynę Cerekwicką i Andrzeja Piasecznego, co zaowocowało wspólną pracą podczas licznych sesji nagraniowych.

Wokalistkę można usłyszeć w piosence tytułowej serialu „Hela w opałach” emitowanego przez stację TVN. Ania nagrała również kilka utworów zamieszczonych na soundrack’u filmu „Świadek Koronny” w tym piosenkę finałową pt. „Nie przypadkiem” do tekstu Andrzeja Piasecznego, duet z Pawłem Małaszyńskim pt.”Love Catch” oraz przejmujące wokalizy do utworu „Israel Walk on the Roof”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Obecnie Ania współpracuje m.in z Pinnawelą – w najnowszym projekcie Pauliny Przybysz, z którą nagrała wspólnie piosenkę „Are u sure” na płytę „Soulahili”. Można ją usłyszeć w najnowszym filmie Bruce’a Parramore pt. „Kochaj i tańcz” oraz w jazzowej balladzie „Such a day” skomponowanej przez Jana Komara do filmu „Na kredyt”. Jest również współkompozytorem muzyki do spektaklu „Ostatni Żyd w Europie”.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →