Ania Karwan

5 925
Ania Karwan
Pop Soul
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa

Ania Karwan jest wokalistką mającą na swoim koncie współpracę m.inn. z Moniką Brodką (współkompozycja piosenki „Miałeś być”), Sidneyem Polakiem (współkompozycja piosenki „Stop Global Experiment”). Jej nieprzeciętne umiejętności wokalne i barwa głosu zostały docenione przez Edytę Górniak, Anię Dąbrowską, Katarzynę Cerekwicką i Andrzeja Piasecznego, co zaowocowało wspólną pracą podczas licznych sesji nagraniowych.

Wokalistkę można usłyszeć w piosence tytułowej serialu „Hela w opałach” emitowanego przez stację TVN. Ania nagrała również kilka utworów zamieszczonych na soundrack’u filmu „Świadek Koronny” w tym piosenkę finałową pt. „Nie przypadkiem” do tekstu Andrzeja Piasecznego, duet z Pawłem Małaszyńskim pt.”Love Catch” oraz przejmujące wokalizy do utworu „Israel Walk on the Roof”.

Obecnie Ania współpracuje m.in z Pinnawelą – w najnowszym projekcie Pauliny Przybysz, z którą nagrała wspólnie piosenkę „Are u sure” na płytę „Soulahili”. Można ją usłyszeć w najnowszym filmie Bruce’a Parramore pt. „Kochaj i tańcz” oraz w jazzowej balladzie „Such a day” skomponowanej przez Jana Komara do filmu „Na kredyt”. Jest również współkompozytorem muzyki do spektaklu „Ostatni Żyd w Europie”.

Imprezy na których grałem

Brak zdjęcia Warszawa

Ania Karwan – koncert

Śr, 28 marca 2012
godz: 20:00

Brak zdjęcia Warszawa

2gie urodziny Klubu Capitol, dzień 1

Pt, 08 października 2010
godz: 22:00

Brak zdjęcia

2 Urodziny Vinylove

Pt, 04 grudnia 2009
godz: 22:00