Andy Newland

Andy Newland
House Progressive House
Kraj:
Wielka Brytania
Miasto:
Londyn
Wytwórnie:

Po odkryciu muzyki tanecznej w 1989 roku i uczęszczaniu na takie eventy jak Fantazia, Dreamscape i Tribal Gatherings sprawiło że ten człowiek z Bournenmouth stanął za deckami. Zainspirowany innymi dj-ami zaczął grać na imprezach house’owych, gdzie pracował nad swoim wachlarzem umiejętności.

Grał regularnie w takich miejscach jak: Route 44, Cosies, Gardening club, The Rhino i Academy oraz innych miejscówkach południowej Anglii. Razem z bliskim przyjacielem Robem Duffy wynieśli się do Londynu. Zbieg pewnych okoliczności umożliwił, ze Audio Deluxe narodził się w maju 2003 roku. To właśnie tu ustatkował się i grając breaki, deep house oraz progressive potwierdził swoją reputację.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zaczął grac z takimi dj-ami jak Anthony Pappa, James Holden oraz Matthew Dekay. Grając jako support, rozdając swoje promosy mógł niedługo potem cieszyć się ze swojej drugiej rezydentury  w Filthy. Możliwość grania setów w prime time zapewniła mu większą liczbę fanów i pomogło w utworzeniu Newland Sound.

To doprowadziło do zagrania setów na antenie Fire 107,6 FM, niezliczone gościnne sety a w maju 2004 roku Thump Radio użyczyło czasu antenowego na mix z Californian Airwaves, na którym Andy gościł wcześniej. Ogromna liczba imprez za atlantykiem ; Club Sugar, Caseys, Spundae oraz dla Qool Records w San Francisco, Mekka Trek w Meksyku… Na terenach Wysp Brytyjskich gra dosłownie wszędzie od Bristolu po Manchester i od Middlesborough po Walię.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →