Andre Detoxx

Andre Detoxx
Deep house House Tech House
Rok urodzenia:
1980
Kraj:
Wielka Brytania
Miasto:
Londyn
Wytwórnie:

Andre Detoxx na co dzień Rafał Jezierski swą przygodę z muzyką zaczął w 1997 roku a pierwszy raz za deckami stanął w klubie Metro w Policach w 1999 roku, zaraz potem powstała formacja Minimalistics której był pomysłodawcą i współzałożycielem. Na początku nie była to jednak muzyka house, zaczynał od mocnych technicznych brzmień. Muzyka House przyszła trochę później.

Rok 2004 był przełomem i początkiem nowego etapu w jego życiu – wyjazd do UK i zamieszkanie w Londynie. Tu w stolicy clubingu Andre czuł się najlepiej. Tu nawiązał dużo kontaktów co zaowocowało bookingami w różnych nowych klubach oraz barach w Londynie i nie tylko. W roku 2006 poznał Martina Kraus-e i razem z nim postanowił powołać do życia formacje 2Funk4U,której celem ma było promowanie muzyki House wśród istniejącej polonii na wyspach. Razem zajmowali sie organizowaniem imprez w UK, które odnosiły duże sukcesy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Po powrocie Martina do Polski – Andre rozpoczął współprace z największym radiem internetowym w Polsce – Houseradio.pl oraz promotorami – Dirty Dubbin, We Are London, Republic Artists.
Od roku 2009 regularnie występuje na opening partys na Ibizie jako We Are London w takich klubach jak Eden, Es paradiso, Kanya, Savannah.

Od roku 2010 Andre zajmuje się swoimi produkcjami, koncentrując się na deep house oraz tech house. Jego produkcje można usłyszeć  w takich wytwórniach jak Tanztone records, SoundBar records, WeAreYourMusicMate,Pesto Music, DeepWit Recordings, Um Records, GardenHouse

DJ Chart | Andre Detoxx | 12.2011

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Salvatore Freda Luv Can't Hurt
2 Francesco Bonora Let Me Squiz
3 Sefik Yilmaz Be Strong
4 JANE MAXIMOVA AMID THE ROAD
5 Mario & Vidis You are here
6 ALVARO HYLANDER, FREDERICK ALONSO POLARITY (Alvaro Hylander remix)
7 Helmut Dubnitzky Respect & Glory (Nick Curly remix)
8 Alexander Fog, Alberto Drago Frito
9 QMUSSE & Dubaa Guava
10 ANDRE LODEMANN, VAKULA RING OF NIGHT (Andre Lodemann Mix)
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →