Aimar

Aimar
House
Rok urodzenia:
1980
Kraj:
Polska
Miasto:
Bydgoszcz

Aimar a tak naprawdę Krzysztof Klunder urodził się w Bydgoszczy 08.07.1980 roku i do dzisiaj tu mieszka. W okresie szkoły średniej odwiedzał pierwsze imprezy w klubie GONG i miło wspomina ten nie zapomniany ścisk w klubie kiedy przyjeżdżał Shamut albo Wookie. W owych czasach był częstym bywalcem imprez minimalowych, potem imprez w klubie Los Desperados i klubie 01 gdzie królowała YOODLA CREW. Graniem zainteresował się na pierwszej imprezie w Gongu, tam też poznał Dj Oxid który jako pierwszy pokazał mu o co w tym wszystkim chodzi i kupił od niego swoją pierwszą płytę: Charles L’admiral & Hooligan – Get down on it.

Pierwszy raz zagrał w 2003 w klubie Los Desperados wraz z dj Counterem i Youngiem w dzień Generacji Zentrum. A potem to już tylko Taras O.C.E. w Bydgoskim Myślęcinku gdzie uznano go za cudowne dziecko Tarasu – tam również powstało jego pseudo, którym posługuje się do dziś.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wśród niezapomnianych imprez, na których miał okazję się bawić wspomina z 1999 roku party w dwóch klubach jednocześnie Mózg, Sanatorium także późniejsze Love Bomb w Zentrum z Petem HAYWOODEM – to dla mnie najważniejsza impreza w życiu – zauważa, oraz otwarcie i zakończenie działalności TARAS O.C.E. a najlepsze na których do tej pory grał to z pewnością z GLASSE na TARAS O.C.E. oraz zakończenie działalności TARAS-u. Od listopada 2003 roku został oficjalnym rezydentem SONOBAR.

Do tej pory grał już z dj z zagranicy: Philem Kieranem, Markiem Santangelo, Jono Tessier, Alex Arnout, Hypno, Tom Hustler, Funkagenda jak i polskimi:  Glasse, Adamus, Keta, Angelo Mike, K.Mill, Peres, Luophobia, Cube, Hagal, Quantum Mekk, Wa Wa, Wookie, Ricardo, Tenessy, Seb, Haze, Atomiqe, Tony, Gopher, Base, Bert, Harper, Bartek Winczewski, Dio, Dan, Dooda, Easy, Fresh, Hywel, Mafia Mike, Maceo Wyro, Peter von Coil, Mental, Igor, Prorok, Natty, Sixmillian, Nelly, Sixa, Slick, Ezzo, i wielu innych.

Do tej pory grał w: Sono Bar, Zentrum, Promohouse, Pepper, Frantic(krk), Sqandal(katowice), Starlight cafe(wwa), Barbie bar(wwa), Piekarnia(wwa), Cute(poznań), Esencja(poznań), Sansibar(Poznań),Mechanik(3miasto), Metamorfoze(katowice), Metamorfoze(katowice), Hipnoza i art. Cafe(toruń), Euforia(olsztyn), Ampstrong(zakopane), Time cafe(kamienna góra), Soda(jastarnia), Euphoria(Olsztyn)

W 2004 roku grał na imprezach organizowonych w cyklu Miller Time a w 2005 Miller Tour.

Dominujące style muzyczne jego setów to iberican house, deep i tribal

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →