Adam Bekett

Adam Bekett
Deep house House
Rok urodzenia:
1985
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa

– ADAM BEKETT aka. STEi –

Professional Dreamer! Rzadkie połączenie? Rzeczywiście, Adam Bekett jest unikatową osobowością na polskiej scenie klubowej. Swoboda, z którą porusza się wśród różnych gatunków elektroniki i wyselekcjonowane brzmienie w jego setach, to efekty solidnego doświadczenia djskiego.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Proste, łatwe rozwiązania nie są dla niego. Adam Bekett ma potrzebę tworzenia, konstruowania, pokonywania przeszkód. W jego idealnym świecie nie ma formalnych, wiekowych, społecznych, kulturowych barier dla muzyki. Muzyka ma cieszyć, łączyć inspirować. Idealny świat nie może istnieć? Spróbujcie powiedzieć to Adamowi.

Bekett rezydował w najważniejszych klubach stolicy. Pierwsze imprezy grywał w Le Madame, które otworzyły mu drogę do reszty klubów tj. LUZzTRO, PIEKARNIA czy VINYL z którymi utożsamia on swój największy rozwój w karierze. Dzięki tak dobremu startowi i potrzebnej konsekwencji stał się regularną atrakcją parkietów w całej Polsce. SOLAR, SQ, 1500m2, METRO, DELITE, CUTE, CIEŃ, PROZAK, MONO BAR, NOBO – ilość miejsc które odwiedził z roku na rok się powiększa.

Jest on również współtwórcą projektów „REZI.DANCE” i „WIELKIE FALOWANIE”, a od niedawna opiekunem i promotorem klubu LUZzTRO.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →