3 Channels

3 Channels
Deep house Electronic House Minimal Tech House Techno
Kraj:
Polska
Miasto:
Szczecin
Wytwórnie:

3 Channels to Deeop (Grzegorz Demiańczuk) i Ketiov (Wojciech Tarańczuk). Ich znajomość zaczeła się w 2003 roku, Deeop kolekcjonował i słuchał w tym czasie dużo muzyki, a Ketiov stawiał swoje pierwsze kroki w dj’owaniu w takich szczecińskich klubach jak Sonar czy Taras Cafe.

Jesienią 2003 roku zagrali swoja pierwszą imprezę w nowo otwartym klubie Mezzoforte, w którym byli rezydentami przez dwa lata. Efektem ich pracy był cykl imprez „Electronic House” na którym grały takie gwiazdy jak: John Tejada, Antonelli Electr., Wighnomy Brothers, Tom Clark, Dub Taylor, Todd Bodine, Matthias Tanzmann, Duplex 100 oraz wielu innych, których nie sposób wymienić.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jednocześnie we wrześniu 2003 razem z Vitkiem wystartowali w lokalnym Radiu ABC z audycją „Session”. Po niespełna roku postanowili zrobić własną audycję: „Plastelina”. Dzięki bardzo dobrej współpracy z dj’ami z całej polski na antenie radia często pojawiają się promocyjne mixy, niewydane jeszcze produkcje oraz promocyjne płyty.

Po pół rocznej współpracy Deeop i Ketiov wraz ze swoim kolegą Votchikiem postanowili założyć kolektyw 3 Channels. Efektem ich pracy były 2 utwory, które znalazły się na składance „Split EP” wydanej przez Trenton Records. Pod koniec 2004 roku 3 Channels pozostało w składzie Deeop i Ketiov. Oboje postanowili położyć duży nacisk na produkcję. Ich praca zaowocowała podpisaniem kontraktu z wytwórniami Trapez, Crosstown Rebels oraz ich domowym labelem Trenton.

We wrzesniu 2005 roku ukazała się ich pierwsza solowa epka „Superficial” na której znalazł się także remix francuskiego producenta – Frankiego. Całkowity nakład płyty wyprzedał się w ciągu kilku tygodni, a kawałki były grane przez takich dj’ów jak Martin Landsky, Damian Lazarus czy Mike Vamp. Miesąc później 3 Channels wydając na Trapez Ltd. pokazują swoje bardziej minimalowe oblicze, tym samym płyta „Simple” staje się zapowiedzią dalszej współpracy z wytwórnia z Kolonii.

W grudniu przełomowym momentem jest wydanie singla „Super Jurek!” przez znaną angielską wytwórnie Crosstown Rebels. Płyta ta ugruntowuje pozycję 3 Channels jako bardzo wszechstronnych artystów oraz zdobywa wiele pozytywnych opinii. Kawałek „2 Dancing Rabbits” był m.in. Speaker Frekaer w BBC Radio 1. Pod koniec grudnia chłopaki udzielają wywiadu oraz grają seta w znanej audycji „Dance Under The Blue Moon” Anji Schneider w Berlinie.

Na pocztaku 2006 robią sobie małą przerwę w międzyczasie grają wiele imprez m.in. we Francji, Angli, Niemczech, Rosji, Hiszpanii. Obecnie skupili się na produkcji kilku remixów dla Jacka Sienkiewicza, Codeca/Flexora oraz Mariela Ito. Wydali też EP na internetowej wytwórni Flumo z Hiszpanii oraz pojawiają się na kilku składankach m.in. dla wytwórni Resopal z Niemiec.

Plany na przyszłość 3 Channels to Live, z którym chłopaki planują tour po wakacjach 2006 oraz kolejne płyty na takich wytwórniach jak Corsstown Rebels, Trapez i Trenton.

DJ Chart | 3 Channels | 09.2009

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Nitin Silent Scales (Osunlade Remix) No.19 Music
2 Adam Port feat. Gigi Enoralehu
3 Glimpse & Martin Eyerer Southern Soul (Jay Shepheard Remix)
4 Honesty Bleep Me (Jimpster Remix) Room With A View
5 Jayson Brothers Monster Box MCDE
6 YACHT Psychic City (Clasixx remix)
7 Soul Clap Michael went to Hell W&L
8 Felix Da Housecat Kickdrum Nettwerk
9 Momma´s Boy Maldito Nino (Tom Flynns Big Momma Mix) MCDE
10 C.J. Jeff Got to Be Souvenir Music
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →