2 Many DJs

2 Many DJs
Breaks House Tech House
Kraj:
Belgia
Wytwórnie:

Ukrywający się pod nazwą 2manydjs bracia David i Stephen Dewaele to przykład połączenia talentu, pomysłowości i pracowitości. Patrząc na ilość zagranych imprez, nagranych singli, zremiksowanych nagrań innych artystów oraz zaangażowanie we własny zespół muzyczny można odnieść wrażenie, że członków formacji jest „zbyt wielu”, ale tak naprawdę stoją za tym tylko dwie osoby.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pochodzący z belgijskiego Ghent producenci i didżeje zwrócili na siebie uwagę niezwykłą techniką miksowania i nakładania na siebie utworów, które wydawać by się mogło, całkowicie do siebie nie pasują. Unikalnym stylem szybko podbili serca klubowej publiczności, a dzięki własnym produkcjom wydawanym pod szyldem Soulwax zdobyli też publiczność rockową. Ale to nie wszystko – bracia Dewaele w swojej karierze w mistrzowski sposób zremiksowali nagrania tak różnych artystów jak: Rolling Stones, MGMT, Muse, Justice, Gorillaz, Kylie Minogue, Klaxons, Robbie Williams i The Chemical Brothers.

 

Własne single, albumy studyjne, remiksy oraz udział w nagraniach innych artystów to oczywiście tylko część ich działalności – to, co David i Stephen cenią sobie najbardziej, to występy na żywo.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →