1AM

1AM
Breaks Drum n Bass
Kraj:
Polska
Miasto:
Poznań

„Już jesienią 2002 wiedzieliśmy, Jam i Tommy, że przed imperialna siłą DoMu nie ma ucieczki, ale postanowiliśmy przeciwstawić się po raz ostatni…Tak powstała Breakbeat Propaganda – która potęgą łamiącego bitu miała uwalniać ciemiężony lud.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Występowaliśmy na tajnych spotkaniach często przemawiając do zgromadzonych. W naszych przemówieniach nie stroniliśmy od 2stepowych ulotek, od garażowych bomb, naszej taktyki uczyliśmy się in da jungle a na koniec barykadując się w DRUMandBASStionach.
 
Początki Propagandowej walki były trudne, ale niestrudzeni w boju krzewiliśmy nasze idee!!! Cała historia naszej walki jest uwieczniona na kartach www.breakbeat-propaganda.pl

Nasze szeregi rosły… Lecz ja wiedziałem, że do bardziej skutecznego docierania i uwalniania ludu wymagane są bardzie radykalne metody. Wtedy też zająłem się treningiem mistycznej siły scratch’u: to w niej upatruję moc zdolną zniszczyć wszelkie mury stawiające nam opór. Sztuka ta wymaga od swojego adepta dozgonnego poświęcenia i ustawicznego doskonalenia. Dzięki moim wciąż rosnącym umiejętnościom nadaje przemówieniom BPropagandowym dodatkowego wymiaru zarówno w sferze akustycznej oraz w sferze wizualnej.

Propagandowa walka trwa wciąż – a JAM* jej uczestnikiem (* jam – połowiczne spolszczenie ksywy 1am).”

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →